Önemli Duyuru Sponsorlu Yayın Hakkında

Moon

UskoGame Administrator
Yönetici
Administrator
Game Master
Kayıtlı Üye
16 Şub 2021
75
19
8
Merhaba Şövalye;

Sponsorlu Yayıncı
olabilmek için Test Yayıncı sürecini geçmeniz gerekmektedir.

Tüm Test Yayıncılar tarafımızca izlenecek ve aşağıdaki durumlar göz önüne alınarak Sponsorlu Yayıncılar belirlenecektir.
  • Yayın içeriğini ve kalitesini beğendiğimiz.
  • Oyun ile yayın arasındaki etkileşimi iyi olan. (Çekilişler vb şeyler)
  • Yayının anlık izleyici sayısı yeterli düzeyde olan.
  • Oyunun aktif saatlerinde (18:00 - 02:00) devamlılık göstererek yayın açan. (Çoğunlukla AFK yayın yapanlar seçilemez)
  • Yayınının Chat kısmını dikkatle takip edip müdahale eden. (Reklam veya karalama mesajları için)
1. haftanın sonunda Sponsorlu Yayıncı olarak seçilenlerin ödülleri hesaplarına yüklenecek ve konu içerisinde açıklanacaktır.

Sponsorlu Yayıncı olarak şartlara uyan herkesi almaya çalışacağız. (Oluşan talebe göre bu sayı değişebilir)

Sponsorlu Yayıncılar
için belirlenen haftalık ödül miktarı;

200 UB kendinizin kullanabileceği bakiye.
100 UB çekilişler için kullanabileceğiniz bakiye. ( Bu konuda titizlikle takip edileceğinizi hatırlatmak isterim :) )

Yayın yapacak oyuncular aşağıdaki logoları kullanması gerekmektedir.
İlk hafta Test Yayıncı logosunu, seçilirlerse eğer Sponsorlu Yayıncı logosunu kullanmaları gerekmektedir.

Sponsorlu Yayıncı alımlarına dahil olmak için konu altına aşağıdaki gibi kayıt oluşturmanız gerekmektedir.
NOT: Bilgileri doğru vermemeniz durumunda çıkan sorunlardan siz sorumlusunuz.

Dlive Linki: dlive.tv/UskoGameCommunity
Yayında kalabileceğim süre ve zaman aralığı: 2-5 saat 18:00-02:00
Oyundaki Nick: Moon
Discord Nick: GM Moon#2859

Bu logoları Usko Game yayını açan herkes kullanmak zorunda ! Ve yayın başlığında USKOGAME'de oynadığını belirtmek zorunda.
lOGO.png UskoSoft.png

Sponsor Yayıncı.pngTest Yayıncı.png

Sponsorlu Yayıncıların dikkat etmesi gereken hususlar;
  • Oyun kurallarını ihlal eden yayıncıların Sponsorlu Yayıncılıkları alınacaktır.
  • Yayınlarda; yönetim hakkında veya USKOGAME oyuncuları hakkında küfür, argo, hakaret veya asılsız ithamlarda bulunan kişiler Sunucudan uzaklaştırılacaktır.
Sponsorlu Yayıncılık ile ilgili sorunlarınızı & önerilerinizi bana Discord sunucumuzdan mesaj atarak iletebilirsiniz. (Discord Nick: GM Moon#2859)

Son düzenleme:

arda711

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
25 Şub 2021
1
0
1
Dlive Linki: https://dlive.tv/xDeeep
Yayında kalabileceğim süre ve zaman aralığı: 2-3 saat
Oyundaki Nick: xDeep
Discord Nick:
Deep>>Arda / 28#9451

Son düzenleme:

gannos

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
27 Şub 2021
2
0
1
Dlive Linki:https://dlive.tv/Gannos
Yayında kalabileceğim süre ve zaman aralığı:7G 24 H
Oyundaki Nick:Gannos
Discord Nick:gannos#7367

ARKADAŞLAR MERHABA BEN YUSUF ADANALI
BİRİ OLARAK SADECE BU OYUNUN DELİSİYİM.ALMANYA'DA YAŞIYORUM.BU OYUN YÜZÜNDEN SINIFTA KALDIK,ARKADAŞLIKLARIMIZ BİTTİ,HEM AYRANIMIZ DÖKÜLDÜ HEM TATSIZ OLAYLAR YAŞANDI.SEVDİĞİM İNSANLARLA,SEVDİĞİM Bİ ORTAMDA OYUN OYNAMAK İÇİN BURADA OLACAĞIM