Bilgi JOB - NCS -NTS Değişimi Hakkında.

Moon

UskoGame Administrator
Yönetici
Administrator
Game Master
Kayıtlı Üye
16 Şub 2021
75
19
8
Merhaba Şövalye,

● Bu konu daha önce Name Change Scroll (NCS), Job Change ve Irk Değişimi (NTS) satın almamış ve nasıl kullanılması gerektiğini bilmeyen kullanıcılar için açılmıştır.NAME CHANGE SCROLL (NCS)

▶ Oyun içerisinde Power Up Store'dan Name Change Scroll "Buy" butonuna basarak satın alıyoruz.. İşlemini onayladıktan sonra item inventory'nize gelecektir.


▶ Önemli olan kısım satın alma işleminden sonra bunu nasıl kullanacağınızdır.Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra Moradonda bulunan [Peddler] Hemes gidip CHANGE ID sekmesine giriş yapmanız yeterlidir.

JOB CHANGE

▶ Oyun içerisinde Power Up Store'dan Job Change "Buy" butonuna basarak satın alıyoruz.. İşlemini onayladıktan sonra item inventory'nize gelecektir.


▶ Önemli olan kısım satın alma işleminden sonra bunu nasıl kullanacağınızdır.Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra Moradonda bulunan [Grand Merchant] Kaishan gidip Job Change sekmesine giriş yapmanız yeterlidir.

✪ Not: Job değişimi sırasında işlemin gerçekleşmesi için üzerinizdeki bütün itemleri çıkarınız.
✪ Not 2: Job Change sonrasında Masteriniz açıksa diğer jobda tekrar aktif kalacaktır.


Irk Değişimi (NTS)

▶ Oyun içerisinde Power Up Store'dan Nation Transfer "Buy" butonuna basarak satın alıyoruz.. İşlemini onayladıktan sonra item inventory'nize gelecektir.

▶ Önemli olan kısım satın alma işleminden sonra bunu nasıl kullanacağınızdır.Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra Moradonda bulunan [Grand Merchant] Kaishan gidip Nation Transfer sekmesine giriş yapmanız yeterlidir.